خانه / فومر / مرکز فروش عمده فومر فله

مرکز فروش عمده فومر فله

فروش فومر ۱۰ کیلویی فول دریم FULL DREEM و موکاته MOKATE را با بهترین شرایط فروش و ارسال روزانه در این مرکز عمده فعالیت داریم.
فومر نوعی پودر کف دهنده است که در تولیدات کاپوچینو و یا در بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره ما برخوردار شوید.

فروش فومر

فروش فومر

فروش فومر فله ۲ به صورت کیسه های ۱۰ کیلویی انجام می شود که در کارخانه محل تولید با همین روش بسته بندی شده است، این پودر را بیشتر فعالان در صنایع بسته بندی برای تولیداتی نظیر کاپوچینو استفاده می کنند.
با توجه به اینکه پودر فومر ۱۰۰ درصد وارداتی است بنابراین نمی شود جزء ۲ و ۳ محصول را بیشتر برای خرید به مشتریان پیشنهاد داد.

خرید کافی کریمر

خرید کافی کریمر

کافی کریمر ۲۵ کیلویی فله را می توانید مستقیم از ما خریدرای کنید با توجه به اینکه بتوانیم همیشه محصولی را تامین کنیم بنابراین به شما پیشنهاد می دهیم که فول دریم و یا موکاته ما را برای تولید محصولات خود استفاده کنید.
کافی میت و یا همان پودر شیر غیر لبنی همراه قهوه را بیشتر برای تولید کاپوچینو، چای ماسالا و یا کافی میکس استفاده می کنند که با بهترین قیمت این محصول را در اختیار خریداران خواهیم گذاشت.

تولید کاپوچینو

تولید کننده کاپوچینو

تولید کننده کاپوچینو بسیار مرغوب هستیم و این محصول را به صورت فله ۱، ۵ و یا ۱۴ کیلویی در کنار ساشه ۲۵ گرمی به نام کاچکول وارد بازار می کنیم.
در تولید کاپوچینو این مطلب بسیار اهمیت دارد که از چه مواد اولیه ای استفاده شود و به دلیل اینکه این مجموعه تامین کننده انواع مواد اولیه شکلات و پودرهای نوشیدنی است بنابراین با توجه به نیاز بازار از نظر کیفیت و قیمت کاپوچینو با کیفیت تولید می کنیم.

چای ماسالا ارزان قیمت

چای ماسالا ارزان قیمت

چای ماسالاهایی که در ایران تولید می شود به دلایل مختلف از کیفیت و قیمت ارزان تری نسبت به نوع مخصوصا هندی برخوردار است.
اصلی ترین دلیل بری کیفیت مطلوب چای ماسالی ایرانی است این است که نسبت به ذائقه ایرانیان از حبوبات بسیار با کیفیت در زمان تولید استفاده می شود و در مورد قیمت ارزان هم باید به چگونگی بسته بندی و استفاده از مواد اولیه های با کیفیت ارزان در زمان تولید اشاره کرد.

چای ماسالا ارزان قیمت

شرکت وارد کننده کافی میت فول دریم

بسیاری از خریداران عمده تمایل دارند کافی میت را مستقیم از شرکت وارد کننده تهیه کنند که ما در اینجا کافی میت فول دریم FULL DREAM فله ۲۵ کیلویی را به شما پیشنهاد می دهیم که بتوانید مستقیم از انبار محل واردات محصول را پس از خریداری تحویل بگیرید.

فروش مستقیم اسپرسو

فروش مستقیم اسپرسو هند

فروش مستقیم اسپرسو هندی، اسپرسو هند یکی از پودرهای قهوه فوری است که در کارتن ۲۵ کیلویی قرار دارد و توانسته در میکس مواد اولیه کافی میکس که در ایران اماده می شود یکی از اصلی ترین مواد اولیه های این محصول باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام