خانه / شوکو ویفر سوربن / مرکز فروش شوکو ویفر سوربن

مرکز فروش شوکو ویفر سوربن

فروش شوکو ویفر سوربن کاله فله ۱ و نیم کیلویی و جعبه ۳۰۰ گرمی در این مرکز فروش شکلات در کنار انواع دیگر شکلات ها به صورت عمده در حال انجام است.
با توجه به استقبال بسیار زیاد خریداران ایرانی و صادراتی از محصولات شکلاتی سوربن این شرکت نوعی محصول به نام شوکو ویفر اونیکس را هم با همان رنگ بندی و طعم های شکلات مینی کن تولید کرده است.

فروش شوکو ویفر

فروش شوکو ویفر

فروش شوکو ویفر اونیکس ۳۰۰ گرمی و فله سوربن کاله با ظاهری زیبا در کشور انجام می شود، این محصول روکشی از شکلات که تولید شده از بهترین پودر کاکائو ها است را دارد که با بهترین انواع پودر کاکائو تولید شده است.
برای خرید و فروش شوکو ویفر سوربن در کنار شکلات های تخته ای و مایع و نوع مینی کن ان می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

مرکز شکلات مخروطی سوربن

مرکز شکلات مخروطی سوربن

شکلات مخروطی سوربن که به نام های قیفی و مینی کن هم معروف است در این مرکز فروش به صورت عمده و ارسال مستقیم از کارخانه محل تولید به بازار عرضه می شود.
شکلات مخروطی سوربن نوعی شکلات زیبا و خوش طعمی است که در داخل قیف های بیسکویتی پر می شود و با طعم ها و رنگ های مختلف وارد بازار می شود.

نمایندگی فروش شکلات سوربن در تهران

نمایندگی فروش شکلات سوربن در تهران

تهران یکی از بهترین مکان ها برای خرید هر محصولی است که در این جا اشاره به شکلات سوربن می کنیم که اصلی ترین فروش این شکلات در نمایندگی مرکزی ان در تهران است.
در میان شکلات های تولید شده در کارخانه سوربن کاله به شکلات مینی کن و شوکو ویفر اوریکس می شود اشاره کرد که فروش داخلی و صادراتی قابل توجهی دارد.

تولید کننده شکلات قیفی بریموند

تولید کننده شکلات قیفی بریموند

تولید کننده شکلات قیفی بریموند همان شرکت سوربن کاله است که این محصول را به عنوان برند دوم سوربن وارد بازار کرده است، برای خرید شکلات ۱ و نیم کیلویی میکس رنگین کمان بریموند می توانید با ما در ارتباط باشید.

صادر کننده شوکو ویفر اونیکس سوربن

صادر کننده شوکو ویفر اونیکس سوربن

با توجه به صادرات شکلات های مینی کن، با بسته بندی های فله ۱ و نیم کیلویی و ۲۰ عددی که همان جعبه های ۲۰۰ گرمی است و گارنت ۳۵۰ گرمی نوع دیگر محصول تولیدی سوربن که این بار ویفر با روکش کاکائویی است به نام شوکو ویفر اونیکس توسط این شرکت صادر کننده به کشورهای مختلف صادر می شود.
چنانچه خرید صادراتی انواع شکلات های سوربن را دارید می توانید با هماهنگی با اقدام به این مهم کنید البته لازم به ذکر است که فروش جهت صادرات فقط تحویل در تهران داریم و سایر مسائل برای خروج محصول از کشور به عهده خریدار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام