خانه / پودر کاکائو مالزی / فروش از واردات پودر کاکائو مالزی

فروش از واردات پودر کاکائو مالزی

واردات پودر کاکائو مالزی ۱۰-۱۲ فله در حجم های بسیار زیاد به کشور در قالب مارک ها با کدهای مختلف در نوع الکالایز توسط بازرگانی های فروش پودر کاکائو و کارخانجات تولیدی شکلات و شیرینی انجام می شود.
فروش از محل واردات پودر کاکائو مالزی در رنگ های روشن تا تیره الکالایز در این مرکز فروش شکلات و پودر کاکائو و همچنین انواع دانه قهوه و قهوه های فوری به صورت روزانه در حال انجام است.

واردات پودر کاکائو مالزی

واردات پودر کاکائو مالزی

واردات پودر کاکائو مالزی فله ۲۵ کیلویی در نوع الکالایز کد رنگ های مختلف را در مارک هایی همچون فیوریچ، جی بی، کریس کاکائو به خود اختصاص داده است.
این پودرهای خوش نام کاکائو مالزی را تقریبا همه تولید کنندگان شکلات و کیک و کلوچه و لبنیات می شناسند و بستهبه نوع تولیدات خود اقدام به خرید نوع و رنگ مورد نظر خود می کنند.

عرضه پودر کاکائو تیره

عرضه پودر کاکائو تیره

پودر کاکائو تیره که به دبل الکالایز معروف است در این مجموعه بازرگانی به صورت حجم های بسیار زیاد درمورد نوع ۱۰-۱۲ پس از واردات از محل انبار های نگهداری به بازار عرضه می شود.
بدون شک بهترین پودر کاکائویی که مورد استفاده تولید کنندگان است همین رنگ تیره است و علت ان هم دارک بودن و عطر طعمی که دارد است البته با توجه به تولید شکلات با برندهای مختلف در ایران این تولید کنندگان هستند که نوع پودر کاکائو تیره خود را مشخص می کنند که محصول کدوم کشور دارای این پودر باشد.

ارزان ترین پودر کاکائو بازار

ارزان ترین پودر کاکائو بازار

ارزان ترین پودر کاکائو ۱۰-۱۲ در بازار مربوط به محصولات کشور اندونزی می باشد که با توجه به نوع واردات و کیفیت محصول دارای این قیمت های بسیار ارزان در بازار است.
پودرهای کاکائویی نظیر جامبی و کارگیل و روچر اندونزی دراای قیمت های بسیار ارزان در بازار هستند البته این پودرها به نظر ما برای استفاده در تولیداتی همچون کیک و کلوچه و یا بیسکویت کارایی دارد.

وارد کننده پودر کاکائو S9

وارد کننده پودر کاکائو S9

پودر کاکائو S9 تولید شده در کارخانه التین مارکای ترکیه یکی از بهترین و پر مصرف ترین پودر کاکائو درایران است که توسط وارد کننده ها به عنوان شرکت بازرگانی و یا کارخانجات تولید کننده فعال در صنایع غذایی از مرزهای استان اذربایجان وارد کشور می شود.

فروش مستقیم پودر کاکائو از گمرک

فروش مستقیم پودر کاکائو از گمرک

گمرک سهلان تبریز یکی از گمرکاتی است که محصولات ایران و ترکیه برای صادرات و واردات در ان قرار می گیرند در مورد پودر کاکائو هم فروش مستقیم ما از همین گمرک انجام می شود.
به دلیل اینکه امکان نگهداری و ترخیص تا مهلت ۲ ماه برای پودر کاکائو وارداتی از ترکیه در گمرک سهلان وجود دارد و عدم پرداخت هزینه های اضافی و اسیب نرسیدن در زمان جابه جایی این محصول را تا مهلت قانونی از محل انبارهای گمرک سهلان روزانه برای مشتریان خود ترخیص خواهیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام