خانه / زعفران / صادرات زعفران درجه ۱ ایرانی

صادرات زعفران درجه ۱ ایرانی

صادرات زعفران ایرانی از نوع درجه ۱ به زعفران سوپر نگین اختصاص دارد این زعفران بهترین از ۵ نوع زعفران در بازار است و بیشتر خرید مشتریان صادراتی را به خود اختصاص داده است بیشترین سهم صادرات ایران در حدود ۷۰ درصد از تولید ایران به استان خراسان رضوی به مرکزیت مشهد اختصاص دارد.
البته در فروش صادراتی زعفران کشورهای مقصد متفاوت است که در سال های اخیر نام کشورهایی همچون روسیه ، هند ، چین و کشوورهی عرب حوزه خلیج فارس بسیار مطرح است.

صادرات زعفران ایرانی

صادرات زعفران

صادرات زعفران ایرانی از ۱۰۰۰ گرم تا وزن های تناژ به کشورهای دنیا با مرکزیت مشهد انجام می شود اگر چه تولید این محصول در ایران بیشترین تولید دنیا را به خود اختصاص داده است اما این حجم تولید معمولا کم است و مشتریان صادراتی به راحتی تامین نمی شوند.
مشتریان و تاجرانی که قصد تجارت زعفران بدون دغدغه را دارند بهترین کاری که باید انجام دهند با بازرگانی های فروش این محصول در ارتباط باشند.

قیمت زعفران عمده مشهد

قیمت زعفران عمده

قیمت زعفران عمده در مشهد روزانه مشخص می شود و این قیمت گذاری ها با توجه به انواع زعفران که ۵ نوع را شامل می شود متفاوت است برای برخورداری از بهترین قیمت روز این زعفران ها می توانید در هر زمان از طریق ارتباط با ما این قیمت ها را مطلع شوید.
با توجه به میزان سفارش قیمت ها متفاوت است زعفران هایی که مورد معامله قرار میکیرد مستقیم از تولید کنندگان است و بنابراین دغدغه ای از جهت تامین و قیمت زعفران از طریق ما نداشته باشید.

صادرات زعفران به چین

صادرات زعفران

چین به عنوان یکی بزرگترین کشورهای صنعتی از نظر وسعت و جمعیت یکی از بزرگترین مشتریان صادراتی زعفران ایرانی است به این شکل که حتی شرکت هایی از این کشور نمایندگانی ثابت مخصوصا در شهرمشهد دارند.
بنابراین صادرات زعفران به چین از اولویت های تولید کنندگان و تاجران ایرانی می باشد که این صادرات را ما با بهترین کیفیت ها در خصوص زعفران و زرشک و شکلات ایرانی انجام می دهیم.

خرید مستقیم زعفران از کشاورزان

خرید مستقیم زعفران از کشاورزان

بهترین فروش زعفران فله کیلویی مربوط می شود به نوعی که مستقیم از کشاورزان تولید کننده خریداری شده باشد که این موضوع مزایای زیادی دارد از جمله این خوبی ها دریافت زعفران مرغوب و دارای قیمت مناسب می باشد دلیل ان هم حذف واسطه ها می باشد.
در این مطلب از تمامی تولید کنندگان که کشاورزان محترم می باشد دعوت به همکاری در تمامی سال داریم تا بتوانیم محصولات این گروه زحمت کش را با بهترین قیمت ها در بازار به فروش برسانیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام