خانه / قهوه فوری / تولید کنندگان قهوه فوری ۲۰۲۱

تولید کنندگان قهوه فوری ۲۰۲۱

تولید کنندگان قهوه فوری ۲۰۲۱ به مانند گذشته فعالیت خود را روز به روز قوی تر می کنند و دانه قهوه را با روش های مختلف تبدیل به عصاره خشک قهوه می کنند و برای اماده سازی نهایی این قهوه های فوری به کمی اب جوش که رطوبت به قهوه داده شده باشد نیاز است.
در ایران چند شرکت تولید کننده قهوه فوری وجود دارد و پس از واردات دانه قهوه فراوری ان را شروع می کنند و محصولاتی مانند قهوه کلاسیک ، قهوه گلد و اسپرسو را تولید و وارد بازار می کنند.

روش تولید و اماده سازی قهوه فوری

روش تولید و اماده سازی قهوه فوری

خشک کردن قهوه در دمای منفی ۴۰ درجه در این روش بیشتر طعم دهنده هایقهوه حفظ می شود وباید برای خرید هزینه بیشتری پرداخت شود پس از انجماد قهوه در دکمای منفی ۴۰ درجه قهوه را در محفظه خشک قرار می دهند و ناگهان گرما وارد می کنند ، با گرم شدن قهوه یخی اب یخی داخل ان سریعا بدون تبدیل شدن به مایع به گاز تبدیل می شود و عمل تصعید صورت می پذیرد و باقیمانده مواد در این فرایند تکه های خشک قهوه است که به قهوه وفری معروف است.
روش دیگر روش پاششی خشک است این روش تولید قهوه فوری زمان کمتری را نیاز دارد، که حدود ۵ تا ۳۰ ثانیه طول می کشد. در این روش قهوه یا عصاره قهوه از بالای یک ظرف بزرگ همراه با هوای گرم در ان پاشیده می شود و با پایین امدن قطره ها و یا تکههای قهوه اب درون ان تبخیر می شود و بلورها و یا تکه های قهوه فوری در پایین ظرف قرا می گیرند.
اما در این روش دوم به دلیل دمای بسیار بالا روغن قهوه تحت تاثیر قرار می گیرد و بسیار از طعم دهنده ها بر خلاف مدل یخی از بین می رود و حاصل به دست امده از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار نخواهد بود، و در این روش پودر قهوه تولید شده بسیار ریز تر خواهد بود ، البته در بسیاری از موارد پودرهای قهوه در فرایندی با هم مخلوط می شوند که باعث رضایت مشتریان قرار می گیرد.

تولید کنندگان قهوه فوری

تولید کنندگان قهوه فوری

تولید کنندگان قهوه فوری ممکن است در کشورهایی اقدام به فراوری دانه قهوه داشته باشند که کلا این محصول در ان کشورها کشت نمی شود مانند کشورهایی همچون ایران، بنابراین نوع استفاده دانه قهوه در فرایند تولید قهوه های فوری از اهمیت بسیار زیادی در تولید نهایی یک قهوه فوری که ۳ نوع هستند می باشد.
قهوه فوری کلاسیک که مانند نوع گلد ان گرانول است و نوع سوم که پودر اسپرسو فوری نامیده می شود و به اسپری درایر هم معروف است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز پخش کننده قهوه فوری

توزیع کنندگان عمده قهوه فوری

توزیع کنندگان عمده قهوه فوری سعی می کنند بهترین قهوه های تولید شده را در …

کانال تلگرام